Even voorstellen
Deze week:
Aan de hand van een aantal vragen stelt wekelijks een (nieuwe) speler, of lid van de technische staf, van de selectie zich aan u voor.
Persoonlijk
Naam: Sonny ten Hoope
Geboortedatum: 19-11-1992
Woonplaats: Velserbroek
Welke hobby’s heb je en wat doe je graag in vrije tijd?
Als hobby natuurlijk voetbal dat is de enige sport waar ik me mee bezig houd.
In mijn vrije tijd met mijn vrouw wat leuks doen.
Wat doe je in het dagelijks leven?
Ik ben elke dag aan het werk als Stukadoor, schilder, metselaar of tegelzetter. Ik heb een eigen onderhoudsbedrijf wat goed loopt gelukkig. Inmiddels doen we bijna alles.
Algemeen
Favoriete tv programma? Oplichters in het buitenland
Favoriete website? Facebook
Favoriete muziek?
Nederlandstalig en een klein beetje mix van alles
Favoriete drank? Limonade ik drink geen alcohol
Favoriete film? Prison Break
Favoriete boek? Heel weinig lees nooit.
Favoriete gerecht?
Pasta Carbonara
Favoriete vakantiebestemming?
Oostenrijk in de winter. En waar de zon schijnt in de zomer.
Wie zou je wel eens willen ontmoeten?
Zou ik zo niet weten
Naar een onbewoond eiland met?
Lanisha
Voetbal
Welke verwachtingen heb je voor de competitie?
Ik vind VVSB altijd een stabiele ploeg!
Ik hoop dat we in de top 5 kunnen komen.
Wat vind je van de selectie waarin je nu terecht komt? Of kende je sommige spelers al?
Sommige kende ik al van het er tegen spelen.
Verder een hele nuchtere selectie met jongens die dezelfde kant op kijken.
Hoe kijk je tegen de club VVSB aan?
Mooie ouderwetse arbeiders club. Houd ik persoonlijk wel van.
Waar heb je allemaal gespeeld?
Hfc Edo, Hfc Haarlem, fc Uitgeest, fc Rijnvogels, vv Noordwijk, VVSB
Wat vind je van het niveau van de Tweede Divisie?
Gaan we dit jaar mee maken.
Ik verwacht op tactisch vlak een hoog niveau wat ik van de oude topklasse gewend ben.
Wat zijn je ambities op het voetbalvlak?
Ik wil zo hoog mogelijk komen te voetballen nu ik 25 ben nog steeds.
Daarbij wil je natuurlijk vaste waarde zijn in de selectie waarin je speelt
Voetbalhoogtepunt?
3 x van club veranderen en 3 x direct promoveren.
Voetbaldieptepunt?
Langdurige blessure in de jeugd na mijn carrière bij HFC Haarlem.
Hoe bereid je je als speler voor op een wedstrijd?
Heel simpel ik ga op tijd naar bed rust goed uit en probeer me maar met een ding bezig te houden
Hoe kijk je dusver terug op de voorbereiding?
Een beetje zuur in brak mijn middenvoetsbeentje in een oefenduel tegen Ter Leede. Vooraf heel positief! Ik heb het naar mijn zin, voel me goed en gewaardeerd door de club en spelers.
Wat verwacht je van de wedstrijden in de Tweede Divisie?
Elke wedstrijd lastig en individueel niets valt te onderschatten.
Wanneer is jouw seizoen geslaagd?
Zodra ik een vaste waarde ben voor de club/ploeg.
En we geëindigd zijn in het linker rijtje.
Team van de week - CLUB VAN 100 PENALTY BOKAAL VVSB 2018 - 2019
Mijn naam is Niels vam Elk en ik ben 10 jaar en deze week mag ik pupil van de week zijn.
De loting voor de eerste ronde van de KNVB Beker heeft uitgewezen dat VVSB een thuiswedstrijd zal spelen tegen Eredivisionist De Graafschap. De wedstrijd op Sportpark de Boekhorst zal worden gespeeld op dinsdag 25, woensdag 26 of donderdag 27 september. Meer informatie volgt zo spoedig mogelijk.
VVSB en Jong Vitesse hebben in de eerste competitiewedstrijd van dit seizoen de punten gedeeld. In een wedstrijd waar VVSB in de eerste helft de overhand had, kwamen de jonge mannen uit Arnhem in de tweede helft sterk terug. Het was te danken aan Tomas Arroyo dat het in de slotfase nog gelijk werd. De centrale verdediger passeerde doelman Jeroen Houwen met een sublieme hakbal.
Wilt u alle wedstrijden van VVSB 1 direct in uw agenda hebben staan? Check dan de volgende link:
Er is een plan. Een uitgedacht idee die inmiddels in het hoofd zit van onze trainer Jack Honsbeek. En komende zaterdag krijgen we voor het eerst echt een inkijkje in de gedachtegang van de trainer die nu z’n eerste volle seizoen in gaat bij VVSB.
Welkom op ons Sportpark!
We gaan weer beginnen en daar kijk ik altijd naar uit. Een voorbereidingsperiode hoort erbij, maar voor het ‘echie’ is het veel leuker. De staf en de selectie en vele vrijwilligers hebben ook weer hard toegewerkt naar de seizoenstart. De Open Dag en de vrijwilligers BBQ waren vorige week geslaagd en gelden eigenlijk een beetje als de afronding van de voorbereiding.
De lokale omroep van Katwijk, RTV Katwijk, maakt komende vrijdagavond vanaf 19:00 uur een grote radioshow over de start van de Tweede en Derde Divisie. Ook hoofdtrainer Jack Honsbeek is die avond van de partij!
VVSB heeft in de tweede voorronde van de TOTO KNVB Beker een eenvoudige overwinning geboekt op Uno Animo. VVSB had de zo gewilde snelle voorsprong te pakken en bouwde dit gestaag uit. Tim de Rijk, Patrick Batist en een eigen doelpunt zorgde voor de doelpunten voor rust. Na de thee zorgde Tommy Bekooij en invallers Arno Dijkstra en Lovette Felicia voor de Noordwijkerhoutse doelpunten. De enige tegentreffer kwam op naam van Rick van Loon.
Afgelopen zaterdag is tijdens de vrijwilligersbarbecue Sandy de Groot-van der Slot verkozen tot 'Vrijwilliger van het Jaar'. Sandy is al heel lang vrijwilliger bij VVSB. In 1988 stond ze al achter de bar als haar man Cor ging voetballen. Ze deed ook graag mee met de playbackshow voor de selectie en had de acts tot in de puntjes uitgewerkt.
Toen haar eigen meiden gingen voetballen heeft Sandy met veel plezier de activiteitencommissie versterkt. Sandy heeft bij VVSB aan de start gestaan van het meidenvoetbal. Als leider en als coördinator van alle meiden. Ze heeft nu het stokje van coördinator overgedragen en hopen dat Sandy als teamcaptain van haar kantine team nog lang onze vereniging blijft versterken.
Gefeliciteerd Sandy!
Even voorstellen
Deze week:
Aan de hand van een aantal vragen stelt wekelijks een (nieuwe) speler
Deze week is het de beurt aan Danny Bakker.
Persoonlijk
Naam: Danny Bakker
Geboortedatum: 25-01-1995
Woonplaats: Alphen aan den Rijn
Welke hobby’s heb je en wat doe je graag in vrije tijd?
Ik heb niet echt hobbys naast het voetbal. In mijn vrije tijd doe ik vaak leuke dingen met mijn vriendin of vrienden.
Wat doe je in het dagelijks leven?
Ik ga studeren aan de Haagse Hoogeschool
Het gaat weer beginnen! Na weken van oefenen en trainen, mogen de mannen van trainer Jack Honsbeek weer voor het 'echie' spelen. In het kader van de tweede voorronde van de TOTO KNVB Beker wacht in Loon op Zand, Uno Animo. De tweedeklasser behaalde deze ronde door de finale van de districtsbeker Zuid 1 te bereiken. Op Sportpark De Klokkenberg wordt om 20.00u afgetrapt.
En dan is het alweer de laatste week van de vakantie en gaat het seizoen 2018-2019 bijna van start. Iedereen gaat zich weer voorbereiden op de regelmaat en is benieuwd wanneer en waar iedereen traint, dus hebben we weer een zo goed mogelijk trainingsschema in elkaar proberen te zetten. Vanaf 20 augustus starten de meeste selectie teams met trainen en vanaf 27 augustus gaan de niet-selectie teams weer van start.
De laatste oefenwedstrijd staat voor de deur. Op Sportpark de Boekhorst treft VVSB, hoofdklasser Spijkenisse. Met de Kick-off dag erbij een hoop reuring op ons eigen complex. De wedstrijd tussen VVSB en Spijkenisse zal op het hoofdveld worden gespeeld! Reden genoeg om een kijkje te nemen.
Even voorstellen
Aan de hand van een aantal vragen stelt wekelijks een (nieuwe) speler, of lid van de technische staf, van de selectie zich aan u voor.
Deze week is het de beurt aan Ton Snip [keeperstrainer]
Persoonlijk
Naam: Ton Snip
Geboortedatum: 27-03-1959
Woonplaats: Zaandam
Met nog ruim een week voor de start van de beker en competitie heeft VVSB in een oefenwedstrijd met FC Rijnvogels weten te winnen. Twintig minuten voor tijd was het Loyd van der Wilden die de enige treffer van de avond verzorgde.
Nog maar een week tot het echte werk gaat beginnen. Volgende week woensdag om 20.00u zal er in Loon op Zand worden afgetrapt tegen Uno Animo, in het kader van de tweede voorronde van de TOTO KNVB Beker. Tot die tijd wacht VVSB nog 2 oefenwedstrijden, te beginnen met de uitwedstrijd tegen FC Rijnvogels.
Beste VVSB-jeugspeler,
Heb je tijdens de training of wedstrijd een blessure opgelopen?
Op woensdagavond kan je hier op de club kosteloos naar laten kijken. Dit spreekuur is opgezet door VVSB en De Praktijk in Noordwijkerhout. Er kan dan snel een diagnose en (behandel)advies voor herstel plaatsvinden. Op deze avond zal Dennis Oostdam aanwezig zijn. Hij is werkzaam als Master Manueel Therapeut en Fysiotherapeut in De Praktijk in De Schelft. Dennis heeft het afgelopen seizoen ook het spreekuur gehouden en start hier weer mee op woensdag 29 augustus 2018.