Bezoekers
Supporters
Vrijwilligers
Businessclub
Club van 100
Home
Het eerste
Overzicht
De selectie
Nieuws
Uitslagen
Stand
Programma
Onder23-1
Overzicht
De selectie
Nieuws
Uitslagen
Stand
Programma
Programma
Uitslagen
Teams
Jeugd
Teamindelingen
JO18/JO19/MO19 (A)
JO16/JO17/MO17 (B)
JO14/JO15/MO15 (C)
JO12/JO13/MO13 (D)
JO10/JO11/MO10/MO11 (E)
JO8/JO9/MO9 (F)
4 tegen 4
Senioren
7 tegen 7
Walking football
ZONDAG
ZATERDAG
G-VOETBAL
ONGEBONDEN VOETBAL
Meidenvoetbal
Nieuws over het Meidenvoetbal
Vereniging
Clubinfo
Bestuur
Privacy Beleid VVSB
Commissies
Route en parkeren
Sportiviteit en Respect
Plattegrond
Aanmeldformulier nieuwe leden
Contributie
Wijzigingen lidmaatschap
Historie
Club van 100
Ledeninformatie
Teamsamenstelling
Keepers
Kleding
Spelregelbewijs
Toernooien
Fondsenwerving
Vrijwilligers
Vrijwilligershome
Vrijwilligers - Taken & Functies
Kantinerooster
Scheidsrechters
Gastheren en- vrouwen jeugdkamer
Nieuws
Evenementen
Overzicht
De selectie
Nieuws
Uitslagen
Stand
Programma
Informatie
Zondag 1
Actuele stand
Gesp.
Punt.
DPT V
DPT T
1
IJsselmeervogels
25
50
59
30
2
RKAV Volendam
25
50
62
36
3
Genemuiden SC
25
47
56
27
4
Sparta Nijkerk
25
44
61
44
5
Harkemase Boys
25
43
48
34
6
DOVO
25
38
44
31
7
Hercules
25
38
41
32
8
VVSB
25
36
47
48
9
Rijnvogels
25
36
41
45
10
HSC '21
25
35
43
42
11
Eemdijk
25
34
39
43
12
Urk
25
34
39
48
13
DEM
25
31
34
43
14
Staphorst
25
31
43
53
15
DVS'33 Ermelo
25
28
31
34
16
Hoogeveen
25
27
33
60
17
Kampong
25
18
33
50
18
ODIN 59
25
12
19
73
Stand uitklappen
Uitslagen
16 maart 2024
ODIN 59
1
-
0
VVSB
DOVO
2
-
2
Genemuiden SC
Eemdijk
1
-
0
Harkemase Boys
Urk
1
-
2
Hercules
IJsselmeervogels
7
-
1
Hoogeveen
DVS'33 Ermelo
4
-
0
HSC '21
Rijnvogels
5
-
2
Kampong
DEM
1
-
4
RKAV Volendam
Sparta Nijkerk
3
-
2
Staphorst
09 maart 2024
Sparta Nijkerk
2
-
2
Eemdijk
Hercules
1
-
2
Harkemase Boys
03 maart 2024
Hercules
2
-
1
Rijnvogels
02 maart 2024
VVSB
3
-
1
DEM
RKAV Volendam
1
-
0
DOVO
Harkemase Boys
0
-
0
DVS'33 Ermelo
Hoogeveen
1
-
0
Eemdijk
Kampong
1
-
4
IJsselmeervogels
Staphorst
3
-
0
ODIN 59
HSC '21
1
-
2
Sparta Nijkerk
Genemuiden SC
0
-
0
Urk
24 februari 2024
DOVO
1
-
1
VVSB
Rijnvogels
0
-
3
Genemuiden SC
IJsselmeervogels
4
-
0
Hercules
DVS'33 Ermelo
3
-
0
Hoogeveen
Harkemase Boys
1
-
1
HSC '21
Eemdijk
2
-
1
Kampong
Urk
4
-
2
RKAV Volendam
ODIN 59
0
-
7
Sparta Nijkerk
DEM
1
-
2
Staphorst
17 februari 2024
VVSB
1
-
3
Urk
Sparta Nijkerk
4
-
1
DEM
Staphorst
0
-
2
DOVO
Kampong
2
-
1
DVS'33 Ermelo
Hercules
3
-
3
Eemdijk
Hoogeveen
2
-
2
Harkemase Boys
Genemuiden SC
0
-
0
IJsselmeervogels
HSC '21
1
-
0
ODIN 59
RKAV Volendam
3
-
1
Rijnvogels
13 februari 2024
Hoogeveen
0
-
2
Hercules
11 februari 2024
Kampong
0
-
2
HSC '21
10 februari 2024
Harkemase Boys
0
-
4
Genemuiden SC
Hoogeveen
2
-
1
Sparta Nijkerk
04 februari 2024
Hoogeveen
4
-
1
HSC '21
03 februari 2024
Rijnvogels
1
-
0
VVSB
Eemdijk
1
-
4
Genemuiden SC
DVS'33 Ermelo
0
-
2
Hercules
Harkemase Boys
1
-
1
Kampong
DEM
2
-
0
ODIN 59
IJsselmeervogels
0
-
3
RKAV Volendam
DOVO
4
-
2
Sparta Nijkerk
Urk
1
-
3
Staphorst
28 januari 2024
HSC '21
1
-
2
DEM
Kampong
0
-
1
Hoogeveen
27 januari 2024
VVSB
2
-
6
IJsselmeervogels
ODIN 59
1
-
1
DOVO
Genemuiden SC
1
-
1
DVS'33 Ermelo
RKAV Volendam
1
-
0
Eemdijk
Staphorst
1
-
2
Rijnvogels
Sparta Nijkerk
1
-
2
Urk
20 januari 2024
Eemdijk
0
-
2
VVSB
DOVO
3
-
0
DEM
Urk
4
-
0
ODIN 59
DVS'33 Ermelo
0
-
3
RKAV Volendam
Rijnvogels
3
-
1
Sparta Nijkerk
IJsselmeervogels
4
-
1
Staphorst
14 januari 2024
Hercules
2
-
2
Kampong
13 januari 2024
VVSB
0
-
1
DVS'33 Ermelo
HSC '21
3
-
3
DOVO
Staphorst
3
-
0
Eemdijk
RKAV Volendam
1
-
3
Harkemase Boys
Genemuiden SC
1
-
0
Hoogeveen
Sparta Nijkerk
2
-
0
IJsselmeervogels
ODIN 59
2
-
1
Rijnvogels
DEM
1
-
1
Urk
17 december 2023
HSC '21
2
-
1
Hercules
16 december 2023
VVSB
3
-
2
Harkemase Boys
Staphorst
1
-
0
DVS'33 Ermelo
RKAV Volendam
3
-
2
Hoogeveen
ODIN 59
1
-
4
IJsselmeervogels
Genemuiden SC
3
-
1
Kampong
DEM
4
-
2
Rijnvogels
DOVO
3
-
0
Urk
10 december 2023
Hoogeveen
2
-
4
VVSB
09 december 2023
IJsselmeervogels
2
-
0
DEM
Rijnvogels
0
-
3
DOVO
Hercules
2
-
1
Genemuiden SC
Urk
2
-
2
HSC '21
Eemdijk
3
-
1
ODIN 59
Kampong
1
-
3
RKAV Volendam
DVS'33 Ermelo
2
-
3
Sparta Nijkerk
Harkemase Boys
3
-
0
Staphorst
02 december 2023
VVSB
6
-
4
Kampong
ODIN 59
0
-
3
DVS'33 Ermelo
DEM
1
-
3
Eemdijk
Sparta Nijkerk
4
-
2
Harkemase Boys
RKAV Volendam
3
-
1
Hercules
Staphorst
5
-
1
Hoogeveen
Genemuiden SC
2
-
2
HSC '21
DOVO
2
-
3
IJsselmeervogels
Urk
2
-
4
Rijnvogels
zaterdag 23 maart 2024
VVSB
15:30
Sparta Nijkerk
Sparta Nijkerk
Kleedkamer
Veld
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
Adres
veld 1-hoofdveld
N.H.H.J. (Nick) Tunnissen
4179
Sportpark De Boekhorst
NOORDWIJKERHOUT
Route
zaterdag 30 maart 2024
Staphorst
14:30
VVSB
VVSB
zondag 07 april 2024
HSC '21
14:30
VVSB
VVSB
zaterdag 13 april 2024
VVSB
15:30
RKAV Volendam
RKAV Volendam
zaterdag 20 april 2024
Genemuiden SC
14:30
VVSB
VVSB
zaterdag 04 mei 2024
VVSB
15:30
Hercules
Hercules
zondag 12 mei 2024
Kampong
14:30
VVSB
VVSB
zaterdag 18 mei 2024
VVSB
15:30
Hoogeveen
Hoogeveen
zaterdag 25 mei 2024
Harkemase Boys
15:30
VVSB
VVSB
Toon alle wedstrijden