Er was in het verleden al vaker contact, maar nu is het dan zover. De 25-jarige spits Bert Steltenpool verkast voor een half jaar en met een optie voor nog een seizoen naar onze club. Hij gaat dan ook direct mee naar het trainingskamp in Spanje komend weekend. Bert speelde eerder onder meer voor FC Volendam, Spakenburg en nu voor Quick Boys.
Onze aanvoerder Frans van Niel heeft als eerste zijn contract verlengd en gaat daarmee op voor zijn dertiende seizoen in het paars en geel! Hoe cool is dat!
Youngster Wout Heemskerk keerde dit seizoen terug op De Boekhorst en maakt zijn eerste jaar bij onze selectie door. Daar komt nu vanzelfsprekend een tweede seizoen bij!
Uitslag loterij Kerstveiling 2019.
Heeft u prijs bel dan met Angela Heemskerk om uw prijs af te halen bij haar.
Telefoonnummer is:
06- 36398883
Wij feliciteren de prijswinnaars met hun prijs,en bedankt voor uw steun aan VVSB.
De reservekeeper Michael de Leeuw en Yannick Bouw hebben besloten om hun spullen in te leveren na de wedstrijd tegen Harkemase Boys. De club betreurt deze actie. Daarmee komt een einde aan hun verblijf op de Boekhorst, dat slechts een half seizoen duurde.
Kerstveiling VVSB brengt € 81.000 op.
Gisterenavond 14 december organiseerde VVSB weer hun jaarlijkse kerstveiling op sportpark de Boekhorst, dit keer in de kantine, die was omgetoverd in een sfeervolle hal geheel in kerstsfeer.
Waar de opbrengst nog afgelopen jaar € 73.500, - was, kwam nu de cheque omhoog met het bedrag € 81.000 een geweldig resultaat voor de club.
Bij de veiling zelf waren er 294 kavels ingebracht, en de kavels werden door veilingmeesters Jaap Meiland en Dick Bader aan de man gebracht in een razend tempo.
Zo waren er speciale items waaronder: Walking Diner bij restaurant “ op Dorp” voor 90 personen en een Tennistoernooi voor 95 personen geheel verzorgd wel de uitschieters in de lijst. Maar ook het weekendje naar Kopenhagen staat ook altijd garant voor een mooi bedrag.
Ook de rondvlucht boven Noordwijkerhout met Jan van Eeden en de diverse kaarten voor bijvoorbeeld Najib en Youp van het Hek op weer een mooi bedrag op. En uiteraard de vele dinerbonnen vonden gretig aftrek. Ook diverse Vipkaarten voor voetbalwedstrijden van Ajax, PSV, Feyenoord, Den Haag, Heerenveen en AZ vlogen de deur uit.
De voorzitter Arjan Broekhof was erg blij met de opbrengst van de veiling en bedankte de aanwezigen voor hun steun aan de club, en bedankt de mensen van de kerstveilingcommissie voor hun geweldige inzet!
De opbrengst van de kerstveiling is voor VVSB een belangrijke bijdrage in de begroting om elk jeugdlid en iedere recreant te kunnen voorzien in onze teamsport en ook uiteraard een reserve potje voor de nieuwbouw van het sportpark.
Rick Rol
2019 zal bij VVSB niet de geschiedenisboeken in gaan als een succesvol jaar. In juni van dit jaar vond er voor het eerst sinds 1985 een degradatie plaats. En ook in de Derde Divisie gaat het nog niet van een leien dakje. Tegen Harkemase Boys werd de zesde nederlaag op rij geleden, waardoor de Noordwijkerhouters nu op een play-off plek staan richting de Hoofdklasse. Het mag maar snel 2020 worden.
Hallo allemaal,
Ik ben Filein Warmerdam en deze week ben ik de pupil van de week.
Voetballen doe ik niet alleen natuurlijk, dat doe ik samen met de meiden van de MO11-1. Ik sta dan meestal midden op het middenveld.
Stukje geschiedenis van deze oude club met een rijke historie
In de jaren 1930-1935 probeerde een aantal voetbal enthousiaste mensen (waaronder Ate Hamstra, Jacob Rinsma en Willem Weening) georganiseerd voetbal in Harkema-Opeinde van de grond te krijgen. Een groep voetballers kreeg de naam SSS (Sport Staalt Spieren). SSS sloot zich aan bij de Nederlands Christelijke Voetbal Bond.
Voormalig jeugdspeelster Jonna van de Velde is genomineerd als Sporttalent van het Jaar in de Gemeente Noordwijk. VVSB is uitermate trots op haar voormalig pupil die momenteel als 18-jarige in de hoofdmacht van de Ajax Vrouwen speelt. Tevens speelt Van de Velde al de nodige interlands voor Oranje -19. Stem op Jonna voor Sporttalent van het Jaar via deze site.
Onze Noordwijkerhoutse trots heeft er helaas niet voor kunnen zorgen dat Sparta Nijkerk zaterdag de eerste periode binnen haalde. De paars-gele brigade speelde een alleraardigste pot voetbal tegen de koploper van de Derde Divisie, maar werd in de slotfase verslagen. Janic Makizodila scoorde tot tweemaal toe uit een standaardsituatie en werd hierdoor de grote man van de wedstrijd. Yannick Bouw scoorde namens VVSB.
Na dit seizoen vertrekt Rob Zandbergen naar Rijnsburgse Boys. Daarmee blijft zijn aanwezigheid op De Boekhorst beperkt tot een seizoen, nadat hij eerder overkwam van competitiegenoot Ter Leede. We wensen Rob alvast veel succes, maar vooral nog een goede tweede seizoenshelft in het paars en geel.
De wedstrijd Sparta Nijkerk – VVSB is een wedstrijd tussen een promovendus en een degradant. Tussen een ploeg in vorm en een ploeg uit vorm. Tussen de nummer 1 en 12 van de ranglijst. Echter hadden weinig kenners van te voren bedacht dat Sparta Nijkerk aan de leiding zou staan en VVSB vlak boven de play-offs naar de Hoofdklasse zou staan. Desalniettemin spelen de Noordwijkerhouters zaterdag de laatste uitwedstrijd van het kalenderjaar 2019.
14 December om 18:30 begint de Kerstveiling bij VVSB
Het debuut van de nieuwe trainer; Richard Plug, is verre van soepel verlopen. Tegen zijn oude ploeg werd VVSB met 1-5 afgemaakt. Jim Hulleman was met drie doelpunten de grote man bij ODIN’59, Sietse Brandsma zorgde voor de overige twee treffers. Vlak voor het einde van de wedstrijd zorgde invaller Yannick Bouw ervoor dat VVSB van de hatelijke ‘0’ afkwam.
HSV ODIN '59 is een voetbalclub uit Heemskerk in de Nederlandse provincie Noord-Holland. ODIN '59 speelt haar wedstrijden op sportpark Assumburg naast Slot Assumburg. De club is opgericht op 17 december 1959. De clubkleuren zijn geel-blauw. ODIN '59 is de afkorting voor Ons Doel Is Nuttig 1959.
Odin is ook de oude club van onze nieuwe trainer Richard Plug, daar heeft hij 4 seizoenen zijn voetbalpassie overgebracht op de selectie. Een paar weken geleden zat Richard nog op de bank bij VVSB- DVS 33 de wedstrijd waarin VVSB zich van zijn beste kant liet zien, maar helaas toch aan het kortste eind trok. Richard is na 12 wedstrijden vertrokken bij DVS vanwege een verschil van inzicht met de technische commissie van DVS.
Na nederlagen tegen DVS’33 en GOES heeft VVSB ook tegen Barendrecht verloren. Voor de rust kwam de thuisploeg al op een 2-0 voorsprong door doelpunten van Niels Vorthoren en Ramy Salem. Diezelfde Vorthoren zorgde ruim vijf minuten voor tijd voor de beslissende goal waarna invaller Wout Heemskerk enkel nog de eer kon redden met zijn 3-1.
Naar aanleiding van de gebeurtenissen rondom de wedstrijd FC Den Bosch - Excelsior maken naast de clubs uit de Eredivisie en Eerste Divisie ook alle clubs uit de Tweede, Derde Divisie en de hoofdklasse een statement tegen racisme. Racisme hoort niet in de maatschappij en dus ook niet in het voetbal. Daarom staan wij op tegen racisme.