De afgelopen jaren heeft de zaterdagselectie dienstgedaan als landingsplaats voor de doorstromende jeugd. Een indertijd goed initiatief, maar op dit moment een achterhaalde visie. Met de komst van een herziend beleidsplan ‘Versterking van de prestatieketen’ start VVSB het komende seizoen met een onder -23 elftal. Dit team valt direct onder het Eerste elftal van VVSB. Dit betekent, dat de Zaterdag 1 verder gaat met spelers ouder dan 23 jaar.
Beste VVSB supporter,
De laatste jaren speelt ons eerste elftal haar thuiswedstrijden om 18.00 uur op de zaterdagavond. Dat was mede omdat onze vereniging een zeer druk bezet programma van jeugd- en senioren wedstrijden heeft. Een avondje Bavo ontstond!
Het hele voetbalseizoen lang hebben alle jongens en meiden van de onder 11 en onder 12 teams van VVSB gestreden om de Vladimir Jozic penalty bokaal.
Dit gebeurde in de rust van de thuiswedstrijden van het 1e. Het team wat op dat moment de eer had om de VIP gasten te zijn. Nu kunnen Rick van der Mast en later Thom Jonkerman best erg goed keepen maar beiden zagen menig goed geplaatste bal achter zich in het net verdwijnen.
Nog een keer zullen de paars-gelen de krachten bij elkaar moeten verzamelen om een positief resultaat neer te zetten. Bij winst zijn de Noordwijkerhouters zeker van lijfsbehoud in de Derde Divisie, bij een gelijkspel of nederlaag zal er naar de andere velden gekeken worden. Tegenstander? Kampioen FC Lisse, een pittige klus.
Niet zo lang geleden is het nieuws naar buiten gebracht dat wij volgend seizoen een nieuw O23 elftal op gaan richten bij VVSB.
VVSB had zichzelf een goede dienst kunnen bewijzen door in Hoek te winnen en zichzelf veilig te spelen. Dat gebeurde echter niet, maar toch houden de Noordwijkerhouters alles in eigen hand. Volgende week zal op eigen grond tegen kampioen FC Lisse het derde divisieschap veilig gesteld moeten worden.
Enige tijd geleden maakte de TC van VVSB bekend dat Stefan Kraaijvanger voor het komende seizoen aan de slag gaat als hoofdcoach van zaterdag 1, en dat de huidige hoofdcoach van de zaterdagselectie Kristian Weijers eindverantwoordelijke wordt van een nieuw elftal onder -23. ‘Steef’ wordt het komende seizoen geassisteerd door een echte (jonge) clubman, Thomas Schrooder.