De eerste officiële wedstrijd na ruim 10 maanden heeft VVSB met 0-0 afgesloten. In Staphorst was de thuisploeg de ploeg met meer kansen, maar mede dankzij uitstekend keeperswerk van Ruben Valk kon VVSB een punt mee terug de bus in nemen.
Op 10 oktober van het vorige jaar speelde VVSB haar laatste officiële wedstrijd. Het corona-virus gooide hierna roet in het eten. Initiatieven als de RegioCup konden ook geen doorgang krijgen, waardoor er (opnieuw) bijna een heel seizoen als verloren beschouwd kon worden. Echter is er momenteel licht aan het einde van de tunnel en mag er weer meer dan voorheen. Hierdoor zal VVSB a.s. zaterdag voor het eerst aftrappen bij en tegen vv Staphorst.
In verband met de geldende coronamaatregelen heeft Staphorst enkele regels opgesteld om veilig de wedstrijd tussen Staphorst en VVSB te kunnen bekijken.
Vrijdagmiddagborrel op vrijdag 27 augustus 2021
Nieuwbouw VVSB
van 16:00 uur tot 19:00 uur
Incl. hapje/drankje, presentatie en rondleiding/looproute door de nieuwbouw
Vooraf aanmelden is niet nodig, maar we houden wel rekening met de corona maatregelen.
Wilt u alle wedstrijden van VVSB 1 direct in uw agenda hebben staan? Check dan de volgende link:
De oefencampagne zit erop. Zaterdag 14 augustus is de campagne afgesloten met een overwinning op Westlandia. In een onderhoudende wedstrijd zorgde Jayson Halman, Bert Steltenpool en Matthieu van den Assem voor de doelpunten.
Bijna 4 jaar geleden werd Telstar op Sportpark de Boekhorst zoek gespeeld door VVSB in het kader van de KNVB Beker. De Noordwijkerhouters wonnen met 4-1 ondanks een lange numerieke minderheid op het veld.
De oefenwedstrijd van 2021 zal niet de boeken in gaan als memorabele wedstrijd, maar dient weer als leermoment richting de competitie. De profs uit Velsen-Zuid wonnen met 0-2.
'Wie ben ik' is (uiteraard) weer terug dit seizoen! De komende tijd zullen de nieuwe spelers zich voorstellen, met deze keer: Rick van der Mast.
VVSB heeft de eerste oefenwedstrijd op eigen, vernieuwde bodem met 2-7 verloren van vv Katwijk. Namens de Noordwijkerhouters was Bert Steltenpool 2 keer trefzeker.
Het bestuur van VVSB heeft opnieuw besloten om, in deze bijzondere en voor sommigen zelfs lastige tijden, de contributie voor het komend seizoen niet te verhogen of te indexeren. Ook niet met de komst van onze nieuwe accommodatie. We willen daarbij ook onze waardering uitspreken aan al onze leden en sponsoren voor de loyaliteit richting onze club. Alle contributiegelden van het huidige seizoen inclusief termijnbetalingen zijn nagenoeg voldaan.
Ons bereikte het nieuws dat Wim van Gerven is overleden. Wim heeft de jeugd van VVSB in het verleden looptraining gegeven en is ook de Opa van ons jeugdlid Jens van Gerven.
Wij wensen familie en vrienden veel sterkte bij dit grote verlies.
Jeugdafdeling VVSB Noordwijkerhout
In de derde oefenwedstrijd van het seizoen 2021-2022 heeft VVSB een nederlaag moeten slikken. Regiogenoot Rijnsburgse Boys was op het eigen Sportpark Middelmors met 5-1 te sterk. Oud-Rijnsburger Jayson Halman scoorde namens de Noordwijkerhouters.
'Wie ben ik' is (uiteraard) weer terug dit seizoen! De komende tijd zullen de nieuwe spelers zich voorstellen, met deze keer: Jayson Halman.
VVSB wil je graag beter leren kennen!
Dat doen wij met behulp van Taakie, een slimme, snelle en leuke online tool. Door het stellen van slechts een paar vragen aan onze (ouders van) leden en vrijwilligers krijgen wij een goed beeld van al die unieke types die VVSB rijk is!