TRAINER ROB JONKMAN VERLAAT ONZE CLUB

Na 5 jaren trouwe dienst neemt Rob Jonkman aan het eind van dit seizoen afscheid van VVSB als trainer van onze Zaterdag 1. Een jaar lang was hij assistent van Wilfred van Leeuwen en trainer van de Zondag 2, waarna hij de overstap maakte naar de toenmalige nieuwe plannen van een nieuwe landingsplek met selectievoetbal voor onze doorstromende eigen jeugd. 

De 37-jarige Rob heeft uitstekend invulling gegeven aan de doelstellingen van de club en daarmee mede een solide basis met twee elftallen gecreëerd. Daarmee vierde hij onder meer een kampioenschap van zowel het eerste als tweede elftal, maar deed hij tevens elk jaar mee om de prijzen. We danken Rob, die tevens betrokken was bij de jeugd via zijn eigen bedrijf, voor de fijne samenwerking in al die jaren en wensen hem veel geluk en succes toe in de persoonlijke en carrière stappen die volgen! Bedankt Rob!

TRAINER ROB JONKMAN VERLAAT ONZE CLUB
Terug naar overzicht