Bezoekers
Supporters
Vrijwilligers
Businessclub
Club van 100
Home
Het eerste
Overzicht
De selectie
Nieuws
Uitslagen
Stand
Programma
Onder23-1
Overzicht
De selectie
Nieuws
Uitslagen
Stand
Programma
Programma
Uitslagen
Teams
Jeugd
Teamindelingen
JO18/JO19/MO19 (A)
JO16/JO17/MO17 (B)
JO14/JO15/MO15 (C)
JO12/JO13/MO13 (D)
JO10/JO11/MO10/MO11 (E)
JO8/JO9/MO9 (F)
4 tegen 4
Senioren
7 tegen 7
Walking football
ZONDAG
ZATERDAG
G-VOETBAL
ONGEBONDEN VOETBAL
Meidenvoetbal
Nieuws over het Meidenvoetbal
Vereniging
Clubinfo
Bestuur
Privacy Beleid VVSB
Commissies
Route en parkeren
Sportiviteit en Respect
Plattegrond
Aanmeldformulier nieuwe leden
Contributie
Wijzigingen lidmaatschap
Historie
Club van 100
Ledeninformatie
Teamsamenstelling
Keepers
Kleding
Spelregelbewijs
Toernooien
Fondsenwerving
Vrijwilligers
Vrijwilligershome
Vrijwilligers - Taken & Functies
Kantinerooster
Scheidsrechters
Gastheren en- vrouwen jeugdkamer
Nieuws
Evenementen
Overzicht
Nieuws
Uitslagen
Stand
Programma
VVSB JO16-2
Actuele stand
Gesp.
Punt.
DPT V
DPT T
1
Valken'68 JO16-1
9
27
62
8
2
FC Lisse JO16-2
7
18
33
5
3
ROAC JO16-1
9
16
26
33
4
Quick Boys JO16-4
8
15
26
24
5
VVSB JO16-2
9
15
18
19
6
ASC JO16-2
10
15
15
16
7
DoCoS JO16-2
9
14
27
12
8
Foreholte JO16-2
8
13
19
15
9
DSO JO16-4
7
6
10
25
10
RCL JO16-2
8
6
14
32
11
HVV JO16-2
9
2
16
49
12
Hillegom sv JO16-1
9
1
6
34
Stand uitklappen
Uitslagen
20 april 2024
VVSB JO16-2
2
-
2
DoCoS JO16-2
Hillegom sv JO16-1
0
-
2
ASC JO16-2
HVV JO16-2
0
-
DSO JO16-4
ROAC JO16-1
0
-
9
Valken'68 JO16-1
13 april 2024
Valken'68 JO16-1
9
-
1
VVSB JO16-2
FC Lisse JO16-2
0
-
DSO JO16-4
Quick Boys JO16-4
4
-
1
Foreholte JO16-2
Hillegom sv JO16-1
2
-
2
HVV JO16-2
DoCoS JO16-2
6
-
0
RCL JO16-2
ASC JO16-2
0
-
2
ROAC JO16-1
06 april 2024
VVSB JO16-2
4
-
1
ASC JO16-2
Foreholte JO16-2
1
-
1
DoCoS JO16-2
HVV JO16-2
1
-
5
FC Lisse JO16-2
ROAC JO16-1
6
-
0
Hillegom sv JO16-1
DSO JO16-4
2
-
5
Quick Boys JO16-4
RCL JO16-2
2
-
8
Valken'68 JO16-1
23 maart 2024
VVSB JO16-2
1
-
0
Foreholte JO16-2
HVV JO16-2
0
-
3
ASC JO16-2
Quick Boys JO16-4
0
-
7
Valken'68 JO16-1
16 maart 2024
VVSB JO16-2
2
-
2
ROAC JO16-1
Foreholte JO16-2
4
-
2
ASC JO16-2
FC Lisse JO16-2
2
-
0
DoCoS JO16-2
RCL JO16-2
3
-
1
Hillegom sv JO16-1
HVV JO16-2
3
-
7
Quick Boys JO16-4
DSO JO16-4
2
-
7
Valken'68 JO16-1
09 maart 2024
VVSB JO16-2
2
-
2
HVV JO16-2
ASC JO16-2
3
-
0
DSO JO16-4
Valken'68 JO16-1
4
-
1
FC Lisse JO16-2
Hillegom sv JO16-1
0
-
3
Foreholte JO16-2
DoCoS JO16-2
4
-
2
Quick Boys JO16-4
ROAC JO16-1
6
-
1
RCL JO16-2
02 maart 2024
RCL JO16-2
2
-
3
VVSB JO16-2
FC Lisse JO16-2
4
-
0
ASC JO16-2
HVV JO16-2
0
-
9
DoCoS JO16-2
DSO JO16-4
2
-
1
Hillegom sv JO16-1
Foreholte JO16-2
6
-
1
ROAC JO16-1
17 februari 2024
FC Lisse JO16-2
10
-
0
ROAC JO16-1
10 februari 2024
Valken'68 JO16-1
2
-
0
DoCoS JO16-2
ROAC JO16-1
4
-
1
DSO JO16-4
Hillegom sv JO16-1
0
-
7
FC Lisse JO16-2
RCL JO16-2
4
-
2
HVV JO16-2
ASC JO16-2
1
-
2
Quick Boys JO16-4
03 februari 2024
DSO JO16-4
1
-
0
VVSB JO16-2
DoCoS JO16-2
0
-
1
ASC JO16-2
Quick Boys JO16-4
6
-
2
Hillegom sv JO16-1
Foreholte JO16-2
4
-
2
RCL JO16-2
HVV JO16-2
2
-
12
Valken'68 JO16-1
27 januari 2024
Hillegom sv JO16-1
0
-
3
VVSB JO16-2
DoCoS JO16-2
5
-
2
DSO JO16-4
Quick Boys JO16-4
0
-
4
FC Lisse JO16-2
Valken'68 JO16-1
4
-
0
Foreholte JO16-2
ROAC JO16-1
5
-
4
HVV JO16-2
ASC JO16-2
2
-
0
RCL JO16-2
20 januari 2024
SV Warmunda JO16-1
5
-
3
VVSB JO16-2
13 januari 2024
Valken'68 JO16-1
1
-
1
SV Warmunda JO16-1
16 december 2023
DoCoS JO16-2
1
-
3
Foreholte JO16-2
SV Warmunda JO16-1
5
-
4
Rijnsburgse Boys JO16-1
Quick Boys JO16-4
2
-
4
Valken'68 JO16-1
09 december 2023
Foreholte JO16-2
1
-
0
ASC JO16-2
Rijnsburgse Boys JO16-1
0
-
1
DoCoS JO16-2
06 december 2023
ASC JO16-2
1
-
1
Quick Boys JO16-4
02 december 2023
VVSB JO16-2
0
-
Rijnsburgse Boys JO16-1
30 november 2023
SV Warmunda, JO16-1
5
-
2
ASC JO16-2
29 november 2023
VVSB JO16-2
0
-
1
Valken'68 JO16-1
25 november 2023
DoCoS JO16-2
4
-
4
VVSB JO16-2
Quick Boys JO16-4
3
-
0
Foreholte JO16-2
Rijnsburgse Boys JO16-1
2
-
6
Valken'68 JO16-1
18 november 2023
Foreholte JO16-2
2
-
3
VVSB JO16-2
Valken'68 JO16-1
1
-
2
DoCoS JO16-2
ASC JO16-2
2
-
0
Rijnsburgse Boys JO16-1
Quick Boys JO16-4
1
-
4
SV Warmunda, JO16-1
11 november 2023
DoCoS JO16-2
2
-
0
ASC JO16-2
SV Warmunda, JO16-1
8
-
0
Foreholte JO16-2
Rijnsburgse Boys JO16-1
4
-
5
Quick Boys JO16-4
04 november 2023
ASC JO16-2
3
-
2
VVSB JO16-2
Quick Boys JO16-4
2
-
3
DoCoS JO16-2
Foreholte JO16-2
2
-
5
Valken'68 JO16-1
28 oktober 2023
VVSB JO16-2
2
-
0
Quick Boys JO16-4
Valken'68 JO16-1
7
-
1
ASC JO16-2
Rijnsburgse Boys JO16-1
0
-
4
Foreholte JO16-2
DoCoS JO16-2
0
-
2
SV Warmunda, JO16-1
07 oktober 2023
VVSB JO16-2
7
-
1
Hillegom sv JO16-1
30 september 2023
ASC JO16-2
6
-
0
VVSB JO16-2
Hillegom sv JO16-1
1
-
5
Foreholte JO16-2
Kagia JO16-1
1
-
4
SV Warmunda, JO16-1
23 september 2023
SV Warmunda, JO16-1
2
-
2
ASC JO16-2
Foreholte JO16-2
2
-
11
Kagia JO16-1
16 september 2023
Kagia JO16-1
4
-
1
VVSB JO16-2
SV Warmunda, JO16-1
2
-
2
Foreholte JO16-2
ASC JO16-2
1
-
0
Hillegom sv JO16-1
09 september 2023
VVSB JO16-2
2
-
2
SV Warmunda, JO16-1
Foreholte JO16-2
3
-
1
ASC JO16-2
Hillegom sv JO16-1
1
-
4
Kagia JO16-1
02 september 2023
Foreholte JO16-2
4
-
1
VVSB JO16-2
Kagia JO16-1
5
-
4
ASC JO16-2
SV Warmunda, JO16-1
0
-
3
Hillegom sv JO16-1
zaterdag 11 mei 2024
VVSB JO16-2
10:00
FC Lisse JO16-2
FC Lisse JO16-2
Kleedkamer
Veld
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
Adres
veld 2
98165
Sportpark De Boekhorst
NOORDWIJKERHOUT
Route
zaterdag 25 mei 2024
Quick Boys JO16-4
16:15
VVSB JO16-2
VVSB JO16-2
Toon alle wedstrijden