Bezoekers
Supporters
Vrijwilligers
Businessclub
Club van 100
Home
Het eerste
Overzicht
De selectie
Nieuws
Uitslagen
Stand
Programma
Onder23-1
Overzicht
De selectie
Nieuws
Uitslagen
Stand
Programma
Programma
Uitslagen
Teams
Jeugd
Teamindelingen
JO18/JO19/MO19 (A)
JO16/JO17/MO17 (B)
JO14/JO15/MO15 (C)
JO12/JO13/MO13 (D)
JO10/JO11/MO10/MO11 (E)
JO8/JO9/MO9 (F)
4 tegen 4
Senioren
7 tegen 7
Walking football
ZONDAG
ZATERDAG
G-VOETBAL
ONGEBONDEN VOETBAL
Meidenvoetbal
Nieuws over het Meidenvoetbal
Vereniging
Clubinfo
Bestuur
Privacy Beleid VVSB
Commissies
Route en parkeren
Sportiviteit en Respect
Plattegrond
Aanmeldformulier nieuwe leden
Contributie
Wijzigingen lidmaatschap
Historie
Club van 100
Ledeninformatie
Teamsamenstelling
Keepers
Kleding
Spelregelbewijs
Toernooien
Fondsenwerving
Vrijwilligers
Vrijwilligershome
Vrijwilligers - Taken & Functies
Kantinerooster
Scheidsrechters
Gastheren en- vrouwen jeugdkamer
Nieuws
Evenementen
Overzicht
Nieuws
Uitslagen
Stand
Programma
Zaterdag 2
Actuele stand
Gesp.
Punt.
DPT V
DPT T
1
FC Lisse 3
14
42
70
11
2
Graaf W II VAC 2
17
31
41
32
3
Blauw-Zwart 2
15
28
39
21
4
Noordwijk 4
15
27
44
31
5
VVSB 2
15
26
38
21
6
Valken'68 3
15
26
36
29
7
Quick Boys 4
14
22
37
38
8
Verburch 3
12
15
36
41
9
Forum Sport 4
16
14
29
59
10
Ter Leede 4
16
11
28
67
11
SEV 2
15
8
24
47
12
Roodenburg 2
14
7
20
45
Stand uitklappen
Uitslagen
23 maart 2024
VVSB 2
2
-
3
Noordwijk 4
Verburch 3
7
-
2
Forum Sport 4
Blauw-Zwart 2
3
-
1
Quick Boys 4
Graaf W II VAC 2
2
-
2
Ter Leede 4
16 maart 2024
Valken'68 3
1
-
1
VVSB 2
Roodenburg 2
2
-
8
FC Lisse 3
Forum Sport 4
1
-
3
Graaf W II VAC 2
Ter Leede 4
4
-
4
SEV 2
Quick Boys 4
5
-
1
Verburch 3
09 maart 2024
VVSB 2
3
-
0
Roodenburg 2
SEV 2
2
-
4
Forum Sport 4
Noordwijk 4
7
-
0
Quick Boys 4
Blauw-Zwart 2
2
-
1
Valken'68 3
Graaf W II VAC 2
3
-
4
Verburch 3
06 maart 2024
Verburch 3
7
-
3
SEV 2
02 maart 2024
Ter Leede 4
1
-
5
VVSB 2
Forum Sport 4
0
-
9
FC Lisse 3
Quick Boys 4
2
-
1
Graaf W II VAC 2
Valken'68 3
1
-
4
Noordwijk 4
24 februari 2024
VVSB 2
1
-
1
SEV 2
Forum Sport 4
0
-
3
Blauw-Zwart 2
FC Lisse 3
3
-
1
Quick Boys 4
Roodenburg 2
0
-
Verburch 3
17 februari 2024
Quick Boys 4
4
-
2
Roodenburg 2
10 februari 2024
SEV 2
2
-
4
Graaf W II VAC 2
Blauw-Zwart 2
7
-
0
Ter Leede 4
03 februari 2024
Verburch 3
0
-
VVSB 2
Graaf W II VAC 2
1
-
3
FC Lisse 3
Ter Leede 4
1
-
2
Noordwijk 4
Quick Boys 4
0
-
SEV 2
Roodenburg 2
2
-
5
Valken'68 3
27 januari 2024
Quick Boys 4
2
-
1
VVSB 2
Blauw-Zwart 2
0
-
4
FC Lisse 3
Ter Leede 4
2
-
5
Forum Sport 4
Valken'68 3
0
-
1
Graaf W II VAC 2
Noordwijk 4
6
-
1
SEV 2
20 januari 2024
VVSB 2
4
-
0
Blauw-Zwart 2
Verburch 3
0
-
Quick Boys 4
Roodenburg 2
9
-
1
Ter Leede 4
13 januari 2024
Graaf W II VAC 2
1
-
3
VVSB 2
Forum Sport 4
2
-
0
Roodenburg 2
16 december 2023
Quick Boys 4
1
-
1
Blauw-Zwart 2
Verburch 3
4
-
4
Valken'68 3
09 december 2023
Verburch 3
1
-
1
Blauw-Zwart 2
SEV 2
1
-
2
FC Lisse 3
Forum Sport 4
2
-
4
Noordwijk 4
Ter Leede 4
4
-
3
Valken'68 3
02 december 2023
Valken'68 3
3
-
0
Forum Sport 4
Blauw-Zwart 2
1
-
2
Graaf W II VAC 2
Noordwijk 4
4
-
2
Verburch 3
25 november 2023
FC Lisse 3
3
-
1
VVSB 2
SEV 2
0
-
1
Blauw-Zwart 2
Graaf W II VAC 2
1
-
3
Noordwijk 4
Ter Leede 4
3
-
6
Quick Boys 4
18 november 2023
VVSB 2
1
-
3
Verburch 3
Forum Sport 4
2
-
2
SEV 2
11 november 2023
FC Lisse 3
6
-
1
Noordwijk 4
Forum Sport 4
3
-
2
Quick Boys 4
Graaf W II VAC 2
2
-
1
Roodenburg 2
Verburch 3
1
-
3
Ter Leede 4
SEV 2
0
-
2
Valken'68 3
04 november 2023
Noordwijk 4
1
-
2
VVSB 2
Valken'68 3
1
-
5
FC Lisse 3
Ter Leede 4
2
-
4
Graaf W II VAC 2
Roodenburg 2
0
-
0
SEV 2
Forum Sport 4
2
-
2
Verburch 3
28 oktober 2023
VVSB 2
1
-
2
Valken'68 3
Graaf W II VAC 2
5
-
1
Forum Sport 4
Blauw-Zwart 2
5
-
0
Noordwijk 4
FC Lisse 3
6
-
2
Roodenburg 2
SEV 2
2
-
1
Ter Leede 4
14 oktober 2023
Roodenburg 2
0
-
2
VVSB 2
Valken'68 3
1
-
0
Blauw-Zwart 2
Ter Leede 4
0
-
4
FC Lisse 3
Quick Boys 4
4
-
3
Noordwijk 4
12 oktober 2023
Verburch 3
1
-
3
Graaf W II VAC 2
07 oktober 2023
VVSB 2
6
-
0
Ter Leede 4
FC Lisse 3
5
-
0
Forum Sport 4
Graaf W II VAC 2
3
-
1
Quick Boys 4
Blauw-Zwart 2
3
-
1
Roodenburg 2
Noordwijk 4
2
-
3
Valken'68 3
SEV 2
3
-
3
Verburch 3
30 september 2023
Forum Sport 4
3
-
5
VVSB 2
Ter Leede 4
4
-
3
Blauw-Zwart 2
Verburch 3
1
-
8
FC Lisse 3
Roodenburg 2
1
-
0
Noordwijk 4
Graaf W II VAC 2
5
-
1
SEV 2
Quick Boys 4
3
-
5
Valken'68 3
23 september 2023
Blauw-Zwart 2
5
-
2
Forum Sport 4
FC Lisse 3
4
-
0
Graaf W II VAC 2
SEV 2
2
-
5
Quick Boys 4
Valken'68 3
4
-
0
Roodenburg 2
Noordwijk 4
4
-
0
Ter Leede 4
16 september 2023
VVSB 2
1
-
1
FC Lisse 3
Ter Leede 5
1
-
4
Noordwijk 4
09 september 2023
VVSB 2
3
-
1
Ter Leede 5
FC Lisse 3
4
-
4
Noordwijk 4
02 september 2023
Noordwijk 4
3
-
3
VVSB 2
Ter Leede 5
2
-
7
FC Lisse 3
zaterdag 06 april 2024
Blauw-Zwart 2
12:00
VVSB 2
VVSB 2
Kleedkamer
Veld
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
Adres
veld 1
28750
Sportpark Schulpwei
WASSENAAR
Route
zaterdag 13 april 2024
VVSB 2
15:00
Quick Boys 4
Quick Boys 4
zaterdag 20 april 2024
VVSB 2
15:00
FC Lisse 3
FC Lisse 3
zaterdag 04 mei 2024
VVSB 2
13:00
Forum Sport 4
Forum Sport 4
zaterdag 11 mei 2024
VVSB 2
15:00
Graaf W II VAC 2
Graaf W II VAC 2
zaterdag 18 mei 2024
Verburch 3
12:45
VVSB 2
VVSB 2
zaterdag 25 mei 2024
SEV 2
11:00
VVSB 2
VVSB 2
Toon alle wedstrijden