Programma

Bekijk hier het programma bij Arbitrage online

Bekijk hier alle oefenwedstrijden

 

Wedstrijden 24 februari 2024
RCL JO8-3JM
RCL JO8-3JM
VVSB JO8-3
VVSB JO8-3
Clock
10:30
Location
veld 5 A2
Ter Leede JO8-2
Ter Leede JO8-2
VVSB JO8-4
VVSB JO8-4
Clock
10:30
Location
veld 7C-Ter Leede A1
Wedstrijden 02 maart 2024
VVSB JO9-1
VVSB JO9-1
Valken'68 JO9-2
Valken'68 JO9-2
Clock
09:30
Location
veld 4C A2
SJC JO9-2
SJC JO9-2
VVSB JO9-2
VVSB JO9-2
Clock
08:30
Location
veld 3 B1
VVSB JO9-3
VVSB JO9-3
Noordwijk JO9-3
Noordwijk JO9-3
Clock
08:30
Location
veld 3 A2
EMM'21 JO8-1
EMM'21 JO8-1
VVSB JO8-1
VVSB JO8-1
Clock
09:45
Location
veld 7 Pupillen A1
ROAC JO8-1
ROAC JO8-1
VVSB JO8-2
VVSB JO8-2
Clock
08:45
Location
veld 1 B1
VVSB JO8-3
VVSB JO8-3
FC Oegstgeest JO8-3
FC Oegstgeest JO8-3
Clock
08:30
Location
veld 3 A1
VVSB JO8-4
VVSB JO8-4
FC Lisse JO8-3
FC Lisse JO8-3
Clock
08:30
Location
veld 4A A1
Wedstrijden 06 maart 2024
ASC JO9-4
ASC JO9-4
VVSB JO9-3
VVSB JO9-3
Clock
18:00
Location
veld 1 A2
Wedstrijden 09 maart 2024
FC Oegstgeest JO9-1
FC Oegstgeest JO9-1
VVSB JO9-1
VVSB JO9-1
Clock
11:00
Location
veld 4 B1
VVSB JO9-2
VVSB JO9-2
FC Oegstgeest JO9-2
FC Oegstgeest JO9-2
Clock
09:45
Location
veld 4C A1
Sporting Leiden JO9-2JM
Sporting Leiden JO9-2JM
VVSB JO9-3
VVSB JO9-3
Clock
09:00
Location
veld 5 A2 - 5A
VVSB JO8-1
VVSB JO8-1
Roodenburg JO8-1
Roodenburg JO8-1
Clock
08:30
Location
veld 4C A1
VVSB JO8-2
VVSB JO8-2
Altior JO8-2
Altior JO8-2
Clock
08:30
Location
veld 4A A1
Rijnsburgse Boys JO8-3
Rijnsburgse Boys JO8-3
VVSB JO8-3
VVSB JO8-3
Clock
08:30
Location
veld 4 geen A-cat. A2
Voorschoten`97 JO8-7
Voorschoten`97 JO8-7
VVSB JO8-4
VVSB JO8-4
Clock
10:30
Location
veld 5 A2
Wedstrijden 16 maart 2024
VVSB JO9-1
VVSB JO9-1
SJC JO9-1JM
SJC JO9-1JM
Clock
08:30
Location
veld 4B A1
UVS JO9-2
UVS JO9-2
VVSB JO9-2
VVSB JO9-2
Clock
09:45
Location
veld 2a-UVS (pup veld) A2
VVSB JO9-3
VVSB JO9-3
Valken'68 JO9-4JM
Valken'68 JO9-4JM
Clock
08:30
Location
veld 3 A2
Lugdunum JO8-2
Lugdunum JO8-2
VVSB JO8-1
VVSB JO8-1
Clock
08:45
Location
veld 2-Lugdunum/Footbal Factory B2
FC Oegstgeest JO8-2
FC Oegstgeest JO8-2
VVSB JO8-2
VVSB JO8-2
Clock
08:30
Location
veld 4 A2
VVSB JO8-3
VVSB JO8-3
FC Lisse JO8-4
FC Lisse JO8-4
Clock
08:30
Location
veld 4A A1
VVSB JO8-4
VVSB JO8-4
Quick Boys JO8-5JM
Quick Boys JO8-5JM
Clock
08:30
Location
veld 3 A1