Bezoekers
Supporters
Vrijwilligers
Businessclub
Club van 100
Home
Het eerste
Overzicht
De selectie
Nieuws
Uitslagen
Stand
Programma
Onder23-1
Overzicht
De selectie
Nieuws
Uitslagen
Stand
Programma
Programma
Uitslagen
Teams
Jeugd
Teamindelingen
JO18/JO19/MO19 (A)
JO16/JO17/MO17 (B)
JO14/JO15/MO15 (C)
JO12/JO13/MO13 (D)
JO10/JO11/MO10/MO11 (E)
JO8/JO9/MO9 (F)
4 tegen 4
Senioren
7 tegen 7
Walking football
ZONDAG
ZATERDAG
G-VOETBAL
ONGEBONDEN VOETBAL
Meidenvoetbal
Nieuws over het Meidenvoetbal
Vereniging
Clubinfo
Bestuur
Privacy Beleid VVSB
Commissies
Route en parkeren
Sportiviteit en Respect
Plattegrond
Aanmeldformulier nieuwe leden
Contributie
Wijzigingen lidmaatschap
Historie
Club van 100
Ledeninformatie
Teamsamenstelling
Keepers
Kleding
Spelregelbewijs
Toernooien
Fondsenwerving
Vrijwilligers
Vrijwilligershome
Vrijwilligers - Taken & Functies
Kantinerooster
Scheidsrechters
Gastheren en- vrouwen jeugdkamer
Nieuws
Evenementen
Programma
Alle teams
Alleen favorieten
Klasse
junioren
JO18/JO19/MO19 (A)
JO16/JO17/MO17 (B)
JO14/JO15/MO15 (C)
JO12/JO13/MO13 (D)
JO10/JO11/MO10/MO11 (E)
JO8/JO9/MO9 (F)
4 tegen 4
senioren
ZONDAG
ZATERDAG
G-VOETBAL
ONGEBONDEN VOETBAL
Datum
Bekijk hier het programma bij Arbitrage online
Bekijk hier alle oefenwedstrijden
Wedstrijden 06 april 2024
Rijnsburgse Boys JO9-1
VVSB JO9-1
08:30
veld 4 geen A-cat. B1
VVSB JO9-2
EMM'21 JO9-1
09:45
veld 4A A1
VVSB JO9-3
ASC JO9-3
08:30
veld 4C A2
Quick Boys JO8-1
VVSB JO8-1
10:35
veld 4 A2
VVSB JO8-2
Katwijk JO8-4
08:30
veld 4C A1
FC Lisse JO8-3
VVSB JO8-3
08:45
veld 4 JO 10,9, en 8 A1
VVSB JO8-4
Foreholte JO8-6JM
08:30
veld 4A A1
Wedstrijden 13 april 2024
VVSB JO9-1
RCL JO9-1
09:30
veld 4A A1
FC Lisse JO9-2
VVSB JO9-2
10:00
veld 4 JO 10,9, en 8 A1
RCL JO9-3
VVSB JO9-3
09:30
veld 5 A1
VVSB JO8-1
Rijnsburgse Boys JO8-1
08:30
veld 4C A1
Rijnsburgse Boys JO8-2
VVSB JO8-2
08:30
veld 4 geen A-cat. A2
VVSB JO8-3
Rijnsburgse Boys JO8-3
08:30
veld 4A A1
FC Lisse JO8-4
VVSB JO8-4
08:45
veld 4 JO 10,9, en 8 B2
Wedstrijden 20 april 2024
Noordwijk JO9-1
VVSB JO9-1
08:45
veld 3 A2
VVSB JO9-2
SJC JO9-2
09:45
veld 4A A1
VVSB JO9-3
Valken'68 JO9-3
08:30
veld 4C A2
RCL JO8-1JM
VVSB JO8-1
09:30
veld 4 A1
VVSB JO8-2
SJC JO8-2
08:30
veld 4A A1
VVSB JO8-3
Noordwijk JO8-4
08:30
veld 4C A1
FC Oegstgeest JO8-5
VVSB JO8-4
10:00
veld 4 B1