Bezoekers
Supporters
Vrijwilligers
Businessclub
Club van 100
Home
Het eerste
Overzicht
De selectie
Nieuws
Uitslagen
Stand
Programma
Onder23-1
Overzicht
De selectie
Nieuws
Uitslagen
Stand
Programma
Programma
Uitslagen
Teams
Jeugd
Teamindelingen
JO18/JO19/MO19 (A)
JO16/JO17/MO17 (B)
JO14/JO15/MO15 (C)
JO12/JO13/MO13 (D)
JO10/JO11/MO10/MO11 (E)
JO8/JO9/MO9 (F)
4 tegen 4
Senioren
7 tegen 7
Walking football
ZONDAG
ZATERDAG
G-VOETBAL
ONGEBONDEN VOETBAL
Meidenvoetbal
Nieuws over het Meidenvoetbal
Vereniging
Clubinfo
Bestuur
Privacy Beleid VVSB
Commissies
Route en parkeren
Sportiviteit en Respect
Plattegrond
Aanmeldformulier nieuwe leden
Contributie
Wijzigingen lidmaatschap
Historie
Club van 100
Ledeninformatie
Teamsamenstelling
Keepers
Kleding
Spelregelbewijs
Toernooien
Fondsenwerving
Vrijwilligers
Vrijwilligershome
Vrijwilligers - Taken & Functies
Kantinerooster
Scheidsrechters
Gastheren en- vrouwen jeugdkamer
Nieuws
Evenementen
Programma
Alle teams
Alleen favorieten
Klasse
junioren
JO18/JO19/MO19 (A)
JO16/JO17/MO17 (B)
JO14/JO15/MO15 (C)
JO12/JO13/MO13 (D)
JO10/JO11/MO10/MO11 (E)
JO8/JO9/MO9 (F)
4 tegen 4
senioren
ZONDAG
ZATERDAG
G-VOETBAL
ONGEBONDEN VOETBAL
Datum
Bekijk hier het programma bij Arbitrage online
Bekijk hier alle oefenwedstrijden
Wedstrijden 06 april 2024
SJC JO11-1JM
VVSB JO11-2
11:30
veld 5 A - veld 5
VVSB JO11-3
SJC JO11-2JM
11:15
veld 4C A
Rijnsburgse Boys JO11-5
VVSB JO11-4M
15:45
veld 5 A
VVSB JO10-1
SJC JO10-2
08:30
veld 2 A1
Foreholte JO10-2
VVSB JO10-2
10:20
veld 5 A1
VVSB JO10-3
FC Lisse JO10-5
08:30
veld 2 A2
SJC, JO10-6JM
VVSB JO10-4
09:45
veld 3 A1
ARC JO10-9
VVSB JO10-5
10:30
veld10 A2
KMD MO11-1
VVSB MO11-1
11:00
veld 4 A
VVSB MO10-1
Quick JO10-4
12:30
veld 4C A1
VVSB MO10-2
SJZ MO10-1
08:30
veld 2 B1
Wedstrijden 13 april 2024
RKAVV JO11-1
VVSB JO11-1
08:30
veld 7-RKAVV B
VVSB JO11-2
Ter Leede JO11-1
10:00
veld 4C A
Noordwijk JO11-3
VVSB JO11-3
08:45
veld 2 A
VVSB JO11-4M
Quick Boys JO11-9
08:30
veld 2 B
Valken'68 JO10-1
VVSB JO10-1
10:50
veld 4 A1
VVSB JO10-2
SV Warmunda JO10-1
09:45
veld 2 B1
UVS JO10-5
VVSB JO10-3
12:15
veld 2a-UVS (pup veld) A1
VVSB JO10-4
Rijnsburgse Boys JO10-4
09:45
veld 2 A2
VVSB JO10-5
FC Lisse MO10-1
09:45
veld 2 A1
VVSB MO11-1
Loosduinen MO11-1
11:30
veld 4C A
Wilhelmus MO10-1
VVSB MO10-1
09:30
veld 2 A2
UVS JO10-4
VVSB MO10-2
12:15
veld 2a-UVS (pup veld) A2
Wedstrijden 20 april 2024
VVSB JO11-1
Quick Boys JO11-2
11:25
veld 2 B
VVSB JO11-2
Rijnsburgse Boys JO11-3
11:25
veld 2 A
VVSB JO11-3
ASC JO11-4
08:30
veld 3 A
VVSB JO11-4M
Katwijk JO11-6
08:30
veld 3 B
FC Lisse JO10-1
VVSB JO10-1
07:15
veld 4 JO 10,9, en 8 B2
FC Lisse JO10-3
VVSB JO10-2
07:15
veld 4 JO 10,9, en 8 B1
VVSB JO10-3
Quick Boys JO10-5
08:30
veld 2 A1
VVSB JO10-4
Teylingen JO10-2
08:30
veld 2 B1
VVSB JO10-5
ASC MO10-1
08:30
veld 2 A2
VVSB MO11-1
Kagia MO11-1
11:30
veld 4C A
Graaf W II VAC JO10-5
VVSB MO10-1
12:30
veld 5 A1
VVSB MO10-2
Graaf W II VAC MO10-2
10:35
veld 4A A1