Terry Klokkemeijer nieuwe trainer VVSB onder 23

Nu het belangrijke kampioenschap afgelopen weekend werd behaald, gaat ons onder-23 team na de winterstop een niveau hoger spelen. En dat is goed voor de ontwikkeling van onze spelers. 

Huidig coach Kristian Weijers zal het team echter niet meer trainen na de winterstop. Privé omstandigheden zorgen ervoor dat de combinatie met het trainerschap op dit moment niet mogelijk is. We bedanken Kristian voor zijn inzet en prestaties bij onze club, zowel bij Zaterdag 1 als bij zijn huidige team! 

Als assistent zat Terry Klokkemeijer al dicht op het vuur. De 38-jarige oud voetballer (onder meer bij SV Hoofddorp en Ter Leede) en trainer is ambitieus en bevlogen en heeft veel zin in het opleiden van de jongens in ons talententeam. Hij neemt nu dan ook de eindverantwoordelijkheid en zal in die hoedanigheid intensief samenwerken met hoofdcoach Wilfred van Leeuwen, technisch  manager Stefan Teeken en bestuurslid Technische Zaken, Theo Nulkes. 

Van harte gefeliciteerd Terry en veel succes!

Terry Klokkemeijer nieuwe trainer VVSB onder 23
Terug naar overzicht