Rabobank Clubkas Campagne

VVSB doet mee met de Rabobank Clubkas Campagne van Rabobank Bollenstreek, zodat we ons doel kunnen bereiken: Ondersteuning van de jeugd . Stem van 4 t/m 19 september 2018!

Steun onze club tijdens de Rabobank Clubkas Campagne van Rabobank Bollenstreek .

Van dinsdag 4 t/m woensdag 19 september 2018 kunnen leden van Rabobank Bollenstreek hun stem uitbrengen op hun favoriete clubs tijdens de Rabobank Clubkas Campagne! Laat jouw stem horen en steun onze club!

Ben je lid van Rabobank Bollenstreek? Het zou fantastisch zijn als jij en jouw familie, vrienden en kennissen hun stem geven aan VVSB tijdens de Rabobank Clubkas Campagne.

Meer informatie over de Rabobank Clubkas Campagne vind je op http://www.rabobank.nl/bollenstreek Rabobank Bollenstreek organiseert de Rabobank Clubkas Campagne en wij doen mee! Kom in actie en steun onze club van 4 t/m 19 september 2018

Rabobank Clubkas Campagne
Terug naar overzicht