Pupil van de Week

Team van de week - CLUB VAN 100 PENALTY BOKAAL VVSB 2017 - 2018

Mijn naam is Jan van Wieringen, ik ben 10 jaar en ik zit in groep 7 van de St. Victorschool. Ik ben al 5 jaar lid bij VVSB en gestart bij 4 x 4.

Mijn broers Lars en Mike zaten al op voetbal bij VVSB en ik ging dan ook elke week mee naar de wedstrijden. In het weekend gingen we met mijn vader vaak latje trappen bij VVSB dus was het snel duidelijk dat ook ik op voetbal ging. In de vorige teams speelde ik vaak centraal achterin en dit jaar speel ik bij de JO11-1 rechtsachter.

Onze leider is rustig en geeft goede aanwijzingen, ik heb nog geen nare dingen van hem gezien.

Bij de spelers van het eerste ben ik fan van Tomas Arroyo, omdat het ook een verdediger is. Verder ben ik fan van Ajax én Arsenal, maar mijn grote voorbeeld komt van Real Madrid, namelijk Ronaldo, want ik vind hem een hele goede aanvaller.

De spelers van het eerste kunnen al heel goed voetballen, maar ze kunnen wel van ons leren dat niemand van ons team (nog) rookt of drinkt….

Het zou leuk zijn wanneer Tomas Arroyo een keer ons team zou komen trainen en ik denk dat VVSB wel gaat winnen met 5-1.

Groetjes,
Jan van Wieringen

Pupil van de Week
Terug naar overzicht