Presentatiegids 2023-2024 is live

Beste leden, sponsoren en belangstellenden van VVSB,

Net zoals de afgelopen jaren is er ook deze zomer weer hard gewerkt aan ons eigen paars-gele magazine. In dit magazine worden weer vele facetten van onze club uitgelicht.

Zo kunt u o.a. lezen hoe het met onze jeugdafdeling gaat, worden onze vrijwilligers zeker niet vergeten, is de eerste selectie op de gevoelige plaat vastgelegd en worden ook onze evenementen uitgelicht. Kortom, lees vooral lekker verder!

Er is dit jaar voor gekozen om het magazine digitaal te verspreiden. Er ligt ook een beperkte oplage bij VVSB zelf voor diegene die graag het magazine in handen willen hebben en is het magazine te lezen op openbare gelegenheden in Noordwijkerhout zoals de kappers, tandartspraktijken en lokale horeca. Veel leesplezier!

Presentatiegids 2023-2024

Presentatiegids 2023-2024 is live
Terug naar overzicht