NIEUWE HOOFDTRAINER ZATERDAG-1 EN ONDER-23

De TC van onze club maakt bekend dat komend seizoen twee bekenden een stap maken binnen VVSB. Kristian Weijers, huidig coach van de Zaterdag-1 maakt de overstap naar ons nieuwe elftal onder-23. Na een seizoen binnen onze club gewerkt te hebben, heeft hij heel veel zin om met onze jonge talenten invulling te geven aan de gewijzigde koers in prestatievoetbal en nauw samen te werken met hoofdtrainer Wilfred van Leeuwen, assistent Maarten Koop en de jeugdafdeling. 

Daarmee is er een plek vrij bij onze Zaterdag-1. Huidig assistent en oud eerste elftal speler Steef Kraaijvanger maakt zijn debuut als hoofdcoach na eerst onder meer bij Eric Meijers in de leer te hebben gezeten. Ook Steef staat te popelen om zelf de eindverantwoordelijkheid te dragen en zijn ideeën over te brengen. Steef zal daarbij ook intensief samenwerken met Kristian, Wilfred en Hoofd Jeugd Opleidingen, Niels van Wetten in het kader van het plan prestatievoetbal VVSB.

Gefeliciteerd! Veel succes heren!

NIEUWE HOOFDTRAINER ZATERDAG-1 EN ONDER-23
NIEUWE HOOFDTRAINER ZATERDAG-1 EN ONDER-23
Terug naar overzicht