MO12 teams supertrots en dik verdiend, in nieuwe trainingspakken!

De meiden van VVSB MO12-1 en MO12-2 zijn dit jaar in het zonnetje gezet met kersverse trainingspakken. Dankzij onze 3 nieuwe top sponsors Vespa & Fietsen verhuur Noordwijk, Loodgietersbedrijf Kromhout en RWV Advocaten, vertegenwoordigd door Bjorn Larsen, Rob Kromhout, Nadine van der Slot.

De MO12 lichting is al jaren een hechte grote groep, die elk jaar groeit en nieuwe talenten welkom heet. Met zichtbaar plezier en sportief grote sprongen is de passie regelmatig te zien op de velden en te horen tot in de kantine. Wat waren ze superblij dat hun karakter en talent gezien wordt en aangemoedigd wordt door deze lieve sponsors. En deze komen alle drie uit een totaal uiteenlopende business! Interessant om voor ons eens uit te pluizen hoe zij naar de meiden kijken en wat we van elkaar kunnen leren.
Als lokale reporter, zijn we Bjorn, Rob en Nadine gaan opzoeken, en een stuk wijzer geworden!

Om te beginnen, wat bewoog jullie de meiden te sponsoren?
Bjorn vloog met zijn Vespa meteen uit de startblokken. “Het plezier van de meiden over de gehele groep en de passie van de trainende en coachende ouders is gewoon fantastisch en aanstekelijk dat zie je ook in de continue aanwas van nieuwe meiden die mee willen doen. Het is gewoon super om daar aan bij te dragen door sponsoring.”  Rap als ze is haakt Nadine vlot aan: “Als moeder én advocaat vind ik het geweldig om te zien hoe deze meiden samen strijden, plezier maken en groeien als team. RWV gelooft in betrokkenheid en in mensen écht verder helpen en dat begint al op het veld. Sponsoren is voor ons een manier om te laten zien: we staan achter jullie, letterlijk én figuurlijk.”
 Van nature weet Rob wat verbinding is. “Voor mij was het vanzelfsprekend een ja toen er gesproken werd om die meiden te sponsoren. Het is niet alleen het ondersteunen voor de dames, hun passie voor het voetbal maar ook een leuke en sportieve manier om te werken aan teamwork en discipline.”       

Discipline? Ok game is on!  Welke geheime superkrachten van jullie gaat onze kampioenen helpen? Vroem, Bjorn begon weer! “Plezier en herinneringen creëren voor mijn klanten is het hoofddoel van mijn bedrijf. Als je met die instelling ook voetbalt volgt het resultaat vanzelf.“  “Samen met mijn bedrijf werk ik met verschillende vakmensen om me heen om iedere klus tot een goed einde te brengen,” vervolgt Rob. “zo werkt het ook met de voetbal, ieder teamlid heeft zijn eigen vaardigheid wat uiteindelijk een team vormt.”
Nadine schakelt gelijk door: “Onze superkracht? Samenwerken. Bij RWV lossen we complexe zaken op door goed te luisteren, elkaar te versterken en vooral nooit op te geven. Mijn tip voor de teams: blijf elkaar steunen, ook als het even tegenzit. Want de sterkste teams zijn niet die met de meeste goals, maar die met de meeste vertrouwen in elkaar en die blijven vechten.”
Wow … ik val even stil. Als lokale reporter coach ik de meiden al jaren, maar deze punten hadden we goed kunnen gebruiken in de peptalks! Terwijl coach-de-coach ideeën opborrelen, blijf ik in mijn rol.

Ok, een wedstrijd tussen loodgieters, advocaten en Vespa rijders, wie zou er winnen en waarom?
“Lastige vraag.” Zegt Rob meteen, en overweegt zorgvuldig.  “Vesparijders : waarschijnlijk het snelst en behendigste in de race. Advocaten : sterk in strategisch denken en argumentatie. Loodgieters : uitblinken in praktische oplossingen en technische uitdagingen.  Maar Johan Cruijff zou gezegd hebben,
de loodgieters da's logisch.”
Bjorn weet hoe het werkt in de Bollenstreek. “Ik zou het niet weten maar als de achterhoede waterdicht is als een nieuw gesoldeerde goot, het middenveld onverdeeld en volgens de juiste voetbal wetten staat opgesteld en de spitsen op de brommer zijn zoals van de Gijp bij VI altijd zegt kan het alle kanten op.”
Sterk, vlotte babbel met een vleugje Italiaanse tactiek denkt Nadine natuurlijk, en ze zet in met ijzersterk pleidooi. “Dat wordt een spannende pot! Maar ik gok op de advocaten. Niet per se vanwege hun snelheid, maar omdat ze strategisch denken, goed kunnen onderhandelen en altijd een plan B hebben. Al moeten we de Vespa-rijders niet onderschatten… die zijn wendbaar!”

Wijze inzichten, tactiek, Plan B …. deze drie hebben het duidelijk op orde.  
Maar wat kunnen zij eigenlijk leren van onze meiden die toppers?

Bjorn wil natuurlijk graag elk seizoen pieken. “Hoe slecht het weer ook is. Altijd zonder tegenzin je doelen nastreven door samen te bouwen/trainen. En uiteindelijk te winnen.”  Rob is het volledig eens. “Altijd positief het veld ingaan, doorzettingsvermogen tonen en samenwerken voor een goed resultaat. Maar vooral genieten met z'n allen.” Dus met plezier en balans stevig in je schoenen staan Nadine? “Ja hun energie en onbevangenheid zijn inspirerend. Bij RWV werken we hard, maar soms vergeten we hoe belangrijk het is om ook gewoon plezier te hebben. Van deze meiden leren we plezier te maken.”

VVSB gaat over Plezier, Respect, Sportiviteit, Verbinding, Ontwikkeling, Verantwoordelijkheid, Passie en Enthousiasme. En dit is direct zichtbaar in deze succesvolle lichting meiden, de enthousiaste en betrokken ouders en trainers eromheen.
Een voorbeeld op en naast het veld en dat maakt ons supertrots! Namens alle meiden, trainers en ouders een hele dikke THANK YOU!!! aan de sponsors.


Aan jullie het laatste woord!

“We wensen de meiden veel succes, plezier en vriendschappen.
Mooie herinneringen. Samengroeien in jullie sport en genieten
op en naast het veld. Blijf genieten van het spel, van elkaar en van alles wat jullie samen bereiken. Jullie zijn een voorbeeld van hoe krachtig samenwerking kan zijn. En onthoud: of je nu wint of verliest, jullie zijn altijd kampioenen in onze ogen.”
Go VVSB Meiden!
- Bjorn, Nadine en Rob.

MO12 teams supertrots en dik verdiend, in nieuwe trainingspakken!
MO12 teams supertrots en dik verdiend, in nieuwe trainingspakken!

Extra foto's

Terug naar overzicht