INTRODUCTIE HUURDER KINDERDAGVERBLIJF DE BOOMGAARD

In ons nieuwe onderkomen hebben we opnieuw enkele huurders. Het kinderdagverblijf, de grootste huurder die nu ook al op onze club aanwezig is, breidt verder uit op onze fantastische locatie. Hierbij een introductie voor onze leden.

Beste leden,

Zoals u weet zal het nieuwe pand spoedig gereed zijn. BSO de Speeltoppers krijgt een gloednieuwe locatie met nog meer speelruimte voor de kinderen. Wist u dat wij al sinds 2013 buitenschoolse opvang aanbieden bij VVSB.

Onze unieke locatie wordt alom geprezen door onze kinderen en ouders. Dat is ook niet zo gek. De kinderen kunnen ’s middags lekker los op het veld of deelnemen aan onze andere activiteiten zoals koken, techniek of drama. Daarnaast serveren wij om 17:00 uur een warme maaltijd. Wel zo fijn als je doorgaat naar de training.

Wil je meer weten over onze BSO lees ons informatieboekje en wilt u eens een kijkje nemen? Bel of mail gerust.

Met vriendelijke groet,

Team KC de Speelweide

Info@kcdespeelweide.nl of bel Jesper (locatiemanager) 06-12803871 

Informatieboekje

INTRODUCTIE HUURDER KINDERDAGVERBLIJF DE BOOMGAARD
Terug naar overzicht