In memoriam Cees Duivenvoorde

Gisteren ontvingen wij het trieste bericht dat Cees Duivenvoorde, de vader van onze keeperstrainer Raimond na een kort ziekbed, is overleden. Evenals Rai is Cees geen onbekende binnen VVSB, en zeker niet voor de wat oudere gedienden binnen onze club. Cees is jarenlang als verzorger betrokken geweest bij onze club. Eerst bij het vlaggenschip, en later bij VVSB 2 uitkomende in de reserve Hoofdklasse. Zo verdrietig! Cees stond op het punt om met pensioen te mogen. Helaas heeft hij hier niet van mogen genieten. Cees is 66 jaar geworden. Persoonlijk heb ik Cees leren kennen als een aimabele kerel met het hart op de juiste plaats.

De crematie is op woensdag 16 juni en wel in besloten kring.

In plaats van bloemen ziet Cees heel graag, dat er een donatie gaat naar het KWF. Ga hiervoor naar: KWF Memoriam Cees Duivenvoorde

Namens de spelersgroep en stafleden wens ik:

Jeanet

Raimond en Simone

Dave en Marieke

Ted en Maxine

Renée

en de kleinkinderen, waar Cees zo op gesteld was, veel kracht en sterkte toe.

Correspondentieadres:

Astilbe 4, 2211 MP Noordwijkerhout

 

 

Aart de Jong

Teammanager Zaterdagselectie

 

In memoriam Cees Duivenvoorde
Terug naar overzicht