Huntink blijft bij VVSB, Blel en Videira vertrekken

Zoals in de media al is verschenen, heeft Youssef Blel een contract getekend bij IJsselmeervogels voor het komend seizoen. Na de overstap in de winter naar ons paarsgeel, maakte Youssef indruk met goals en assists. Daarmee maakt hij nu een transfer. Youssef, dank alvast voor je inzet tijdens je korte verblijf op De Boekhorst! Maak het onvergetelijk door nog een paar wedstrijden te knallen. 

Ook Joel Videira verlaat onze club na een kort verblijf. De verdediger kwam over van TEC en speelde direct zijn wedstrijden. De laatste weken is dat wat minder, maar dat kan zo veranderen in de eindfase van het seizoen. Zet ‘m op Joel en succes komend seizoen! 

Dan kunnen we melden dat Enzo Huntink ook volgend seizoen onze clubkleuren verdedigt. Of liever gezegd aanvalt in het paars en geel. Hij speelde zich de laatste weken in de basis na een moeilijke fase met blessures. Succes met de laatste belangrijke wedstrijden Enzo, en van harte gefeliciteerd natuurlijk!

Huntink blijft bij VVSB, Blel en Videira vertrekken
Terug naar overzicht