Kantinerooster

KANTINE ROOSTER 2017-2018  
Bij verhindering gaarne via de teamcaptains onderling ruilen.
Voor overige zaken betreffende het rooster: Nadine van Denzen: 06-24723346/ nadinevd77@gmail.com
 

datum dag dagdeel team
25-08 vrijdag 7x7  
26-08 zaterdag 08:00-12:00 Ruth (Nanny)
    12:00-16:00 Bartie (Kees, Jan, Jan)
    16:00-20:00 Sandy (Kitty, Heidi, Christel, Wendy, Pauline, Annemarie, Leonard)
1e 1800 20:00-sluit Annita(Nancy, Annemarie, Daisy, Angelique)
    Buitentap:  Ruben, Chris 
31-08 donderdag   Heidi
01-09 vrijdag    
02-09 zaterdag 08:00-12:00   Kim (Bianca, Mariska, Ilse, Petra, Corine)
    12:00-16:00 Selectie
    16:00-sluit Gert (Jan, Miranda, Arthur)
07-09 donderdag   Irma
08-09 vrijdag 7x7  
09-09 zaterdag 08:00-12:00 Rob (Petra, Linda, Vanda)
    12:00-16:00 Linda (Inge, Jolanda, Laura, Leonie, Marscha, Carola)
1e 15:30   16:00-20:00 Nadine (Wanda, romy, Eva, Marieke)
    Buitentap:  Ruben, Chris
14-09 donderdag   Jan 
15-09 vrijdag 7x7  
16-09 zaterdag 08:00-12:00  Bernadette (Petra, Frans)
    12:00-16:00 (Rob), Leonard, -----
    16:00-sluit Willem (Martijn, Brian, Maarten, Otto, Martin, Victor)
21-09 donderdag   Sander
22-09 vrijdag 7x7  
23-09 zaterdag 08:00-12:00  Carola (Margreet)
    12:00-16:00 Bartie (Kees, Jan, Jan)
    16:00-20:00 Annita(Angelique, Judith) Paola, Johan (tot 19.00)
1e 1800   20:00-sluit Jan (Yvonne, Cees, Rene, Leo)
    Buitentap:  Ruben, Chris
28-09 donderdag   Heidi
29-09 vrijdag Bingo  
30-09 zaterdag 08:00-12:00  Ronnie (Arianna, Iris, Lisette)
    12:00-16:00 Vrijwilligers
    16:00-sluit Gert (Jan, Miranda, Arthur)
05-10 donderdag   Irma
06-10 vrijdag 7x7  
07-10 zaterdag 08:00-12:00  Ruth (Nanny)
    12:00-16:00 Paola, -------, -------
    16:00-20:00 Sandy (Kitty, Heidi, Christel, Wendy, Pauline, Annemarie, Leonard, Linda
1e 1800   20:00-sluit Annita(Nancy, Annemarie, Daisy, Angelique, Judith, inge)
    Buitentap: Jan, Cees
12-10 donderdag   Jan 
13-10 vrijdag    
14-10 zaterdag 08:00-12:00  Kim (Bianca, Mariska, Ilse, Petra, Corine)
    12:00-16:00 Selectie
    16:00-sluit Bestuur
19-10 donderdag   Sander
20-10 vrijdag 7x7  
21-10 zaterdag 08:00-12:00  Rob (Petra, Linda, Vanda)
    12:00-16:00 Bartie (Kees, Jan, Jan)
    16:00-20:00 Linda (Inge, Jolanda, Laura, Leonie, Marscha, Carola)
1e 1800   20:00-sluit Nadine (Wanda, romy, Eva, Paola)
    Buitentap: Ruben, Chris
26-10 donderdag   Heidi
27-10 vrijdag Bingo  
28-10 zaterdag 08:00-12:00  Bernadette (Petra, Frans)
    12:00-16:00 Anita (Rob), Johan
    16:00-sluit Gert (Jan, Miranda, Arthur), Sander van Riel
02-11 donderdag   Irma
03-11 vrijdag 7x7  
04-11 zaterdag 08:00-12:00  Carola (Margreet)
    12:00-16:00 Selectie
    16:00-sluit Cees, Rene, Leo
09-11 donderdag   Jan 
10-11 vrijdag    
11-11 zaterdag 08:00-12:00  Ronnie (Arianna, Iris, Lisette)
    12:00-16:00 anita (Rob, Ilse)
    16:00-sluit Willem (Martijn, Brian, Maarten, Otto, Martin, Victor)
16-11 donderdag   Sander
17-11 vrijdag 7x7  
18-11 zaterdag 08:00-12:00  Ruth (Nanny)
    12:00-16:00 Bartie (Kees, Jan, Jan)
    16:00-20:00 Sandy (Kitty, Heidi, Christel, Wendy, Pauline, Annemarie, Leonard, Linda)
1e 1800   20:00-sluit Annita(Nancy, Annemarie, Daisy, Angelique, Judith, Inge)
    Buitentap:  Jan, Cees
19-11 missc 1e    
23-11 donderdag   Angela/ Sonja
24-11 vrijdag Bingo  
25-11 zaterdag 08:00-12:00  Kim (Bianca, Mariska, Ilse, Petra, Corine)
    12:00-16:00 Selectie
    16:00-sluit Gert (Jan, Miranda, Arthur)
30-11 donderdag   Heidi
01-12 vrijdag 7x7  
02-12 zaterdag 08:00-12:00  Rob (Petra, Linda, Vanda)
    12:00-16:00 Johan, Vrijwilligers
    16:00-20:00 Linda (Inge, Jolanda, Laura, Leonie, Marscha, Carola)
1e 1800   20:00-sluit Nadine (Wanda, Romy, Eva, Paola)
    Buitentap:  Ruben, Chris
07-12 donderdag   Irma
08-12 vrijdag    
09-12 zaterdag 08:00-12:00  Bernadette (Petra, Frans)
    12:00-16:00 Anita( Rob, Ilse)
    16:00-20:00 Jan (Yvonne, Cees, Rene, Leo)
1e 1800   20:00-sluit Annita(Nancy, Annemarie, Daisy, Angelique, Judith, Inge)
    Buitentap: Ruben, Chris
14-12 donderdag   Jan 
15-12 vrijdag 7x7  
16-12 zaterdag 08:00-12:00  Carola (Margreet)
    12:00-16:00 Bartie (Kees, Jan, Jan)
    16:00-18:00 Gert (Jan, Miranda, Arthur)
      Kerstveiling
21-12 donderdag   Winterstop
22-12 vrijdag    
23-12 zaterdag   Winterstop
28-12 donderdag   Winterstop
29-12 vrijdag    
30-12 zaterdag   Winterstop
04-01 donderdag   Winterstop
05-01 vrijdag    
06-01 zaterdag   Winterstop
11-01 donderdag   Winterstop
12-01 vrijdag    
13-01 zaterdag   Winterstop
    16:00-20:00 Sandy (Kitty, Heidi, Christel, Wendy, Pauline, Annemarie, Leonard, Linda)
1e 1800   20:00-sluit Annita(Nancy, Annemarie, Daisy, Angelique, Judith, Inge)
    Buitentap: Ruben, Chris
18-01 donderdag   Sander
19-01 vrijdag    
20-01 zaterdag   Winterstop
25-01 donderdag   Heidi
26-01 vrijdag Bingo  
27-01 zaterdag 08:00-12:00  Ruth (Nanny)
    12:00-16:00 Bartie (Kees, Jan, Jan)
    16:00-20:00 Linda (Inge, Jolanda, Laura, Leonie, Marscha, Carola)
1e 1800   20:00-sluit Nadine (Wanda, romy, Eva, Paola)
    Buitentap: Ruben, Chris
01-02 donderdag   Irma
02-02 vrijdag    
03-02 zaterdag 08:00-12:00  Kim (Bianca, Mariska, Ilse, Petra, Corine)
    12:00-16:00 Anita (Rob, Ilse)
    16:00-20:00 Annita(Nancy, Annemarie, Angelique, Judith, Inge)
1e 1800   20:00-sluit Jan (Yvonne, Cees, Rene, Leo)
    Buitentap: Ruben, Chris
04-02 zondag missch 1e  
08-02 donderdag   Jan 
09-02 vrijdag    
10-02 zaterdag 08:00-12:00   Rob (Petra, Linda, Vanda)
    12:00-16:00 Johan, Vrijwilligers
    16:00-sluit Willem (Martijn, Brian, Maarten, Otto, Martin, Victor)
15-02 donderdag   Sander
16-02 vrijdag    
17-02 zaterdag 08:00-12:00  Bernadette (Petra, Frans)
    12:00-16:00 Vrijwilligers
    16:00-sluit Gert (Jan, Miranda, Arthur)
22-02 donderdag   Heidi
23-02 vrijdag Bingo  
24-02 zaterdag 08:00-12:00  Carola (Margreet)
    12:00-16:00 Bartie (Kees, Jan, Jan)
    16:00-20:00 Sandy (Kitty, Heidi, Christel, Wendy, Pauline, Annemarie, Leonard, Linda)
1e 1800   20:00-sluit Nadine (Wanda, romy, Eva, Paola)
    Buitentap: Ruben, Chris
01-03 donderdag   Irma
02-03 vrijdag    
03-03 zaterdag 08:00-12:00  Ronnie (Arianna, Iris, Lisette)
    12:00-16:00 Anita (Rob), Johan
    16:00-20:00 Jan (Yvonne, Cees, Rene, Leo)
08-03 donderdag   Jan 
09-03 vrijdag    
10-03 zaterdag 08:00-12:00 Ruth (Nanny)
    12:00-16:00 Vrijwilligers
    16:00-20:00 Linda (Inge, Jolanda, Laura, Leonie, Marscha, Carola)
1e 1800   20:00-sluit Annita(Nancy, Annemarie, Daisy, Angelique, Judith, Inge)
    Buitentap: Ruben, Chris
15-03 donderdag   Sander
16-03 vrijdag    
17-03 zaterdag 08:00-12:00  Kim (Bianca, Mariska, Ilse, Petra, Corine)
    12:00-16:00 Vrijwilligers
    16:00-sluit Willem (Martijn, Brian, Maarten, Otto, Martin, Victor)
22-03 donderdag   Angela/ Sonja
23-03 vrijdag    
24-03 zaterdag 08:00-12:00  Rob (Petra, Linda, Vanda)
    12:00-16:00 Bartie (Kees, Jan, Jan)
    16:00-sluit Gert (Jan, Miranda, Arthur)
29-03 donderdag   Heidi
30-03 vrijdag Bingo  
31-03 zaterdag 08:00-12:00  Bernadette (Petra, Frans)
    12:00-16:00 Anita (Rob, Ilse)
    16:00-20:00 Annita(Nancy, Annemarie, Angelique, Judith, Inge)
1e 1800   20:00-sluit Nadine (Wanda, romy, Eva, Paola)
    Buitentap: Jan, Cees
01-04 zondag missch 1e  
05-04 donderdag   Irma
06-04 vrijdag    
07-04 zaterdag 08:00-12:00  Carola (Margreet)
    12:00-16:00 Selectie
    16:00-sluit Bestuur
12-04 donderdag   Jan 
13-04 vrijdag    
14-04 zaterdag 08:00-12:00  Ronnie (Arianna, Iris, Lisette)
    12:00-16:00 Anita (Rob, Ilse)
    16:00-20:00 Sandy (Kitty, Heidi, Christel, Wendy, Pauline, Annemarie, Leonard, Linda)
1e 1800   20:00-sluit Annita(Nancy, Annemarie, Daisy, Angelique, Judith, Inge)
    Buitentap: Ruben, Chris
19-04 donderdag   Sander
20-04 vrijdag    
21-04 zaterdag 08:00-12:00  Ruth (Nanny)
    12:00-16:00 Bartie (Kees, Jan, Jan)
    16:00-sluit Gert (Jan, Miranda, Arthur), Sander van Riel
26-04 donderdag   Heidi
27-04 vrijdag Bingo  
28-04 zaterdag 08:00-12:00  Kim (Bianca, Mariska, Ilse, Petra, Corine)
    12:00-16:00 Johan, Vrijwilligers
    16:00-sluit Jan (Yvonne, Cees, Rene, Leo)
03-05 donderdag   Irma
04-05 vrijdag    
05-05 zaterdag 08:00-12:00 Rob (Petra, Linda, Vanda)
    12:00-16:00 Vrijwilligers
    16:00-20:00 Linda (Inge, Jolanda, Laura, Leonie, Marscha, Carola)
1e 1800   20:00-sluit Nadine (Wanda, romy, Eva, Paola)
    Buitentap: Ruben, Chris
10-05 donderdag   Jan 
11-05 vrijdag    
12-05 zaterdag 08:00-12:00  Bernadette (Petra, Frans)
    12:00-16:00 Anita (Rob, Ilse)
    16:00-sluit Gert (Jan, Miranda, Arthur)
17-05 donderdag   Sander
18-05 vrijdag    
19-05 zaterdag 08:00-12:00  Carola (Margreet)
    12:00-16:00 Bartie (Kees, Jan, Jan)
    16:00-20:00 Sandy (Kitty, Heidi, Christel, Wendy, Pauline, Annemarie, Leonard, Linda)
1e 1800   20:00-sluit Annita(Nancy, Annemarie, Daisy, Angelique, Judith, Inge)
    Buitentap: Ruben, Chris
24-05 donderdag   Heidi
25-05 vrijdag Bingo  
26-05 zaterdag 08:00-12:00  Ruth (Nanny)
    12:00-16:00 Johan, Vrijwilligers
    16:00-sluit Jan (Yvonne, Cees, Rene, Leo)